Ovdje ste
Početna > Novosti > Brođanke u neizvjesnom gostovanju kod ŽRK “Bjelovar 2” osvojile jedan bod!

Brođanke u neizvjesnom gostovanju kod ŽRK “Bjelovar 2” osvojile jedan bod!

U dvanaestom kolu 2.ŽHRL-Sjever Brođanke su nakon neizvjesne utakmice u gostovanju protiv ŽRK “Bjelovar 2” uspjele izvući bod u utakmici s neizvjesnim završetkom. Prvo poluvrijeme rukometašice Broda su otvorile s dobrom obranom te su u nastavku povećavale prednost koja je na poluvremenu iznosila 10:14 za Brođanke. U nastavku utakmice djevojke su uspješno održavale rezultat do zadnjih 10 minuta kada je ekipa Bjelovara uspjela dostići velikih 7 razlike. Sama završnica utakmice završila je podjelom bodova među ekipama s rezultatom 26:26. Najistaknutije u redovima Brođanki jesu Lucija Čondić sa šest (6) pogodaka, zatim Andrea Daidžić i Ana Rubil po pet (5) pogodaka te Erika Štefanović sa četiri (4) pogotka.